Поширити

Шкільні ліги: на Черкащині стартував новий сезон учнівських змагань

Шкільні ліги: на Черкащині стартував новий сезон учнівських змагань

Стартував новий сезон “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”. Реєстрацію вже відкрито. Подати заявку для участі можна до 30 жовтня.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

У сезоні 2024/2025 на учнів очікує пʼять етапів. Вони триватимуть упродовж 10 місяців. Традиційно на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний і всеукраїнський. 

Змагання проводитимуть із семи видів спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, футзал, регбі-5, спортивне орієнтування та черлідинг.

Подати заявку для участі та детальніше ознайомитися з умовами змагань можна ТУТ.

Нагадаємо, минулого сезону від Черкащини для участі в національному проєкті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» зареєструвалися понад 2500 команд.

Реклама