Поширити

“Шукав під деревом”: два пакетики з наркотиками виявили у черкасця

“Шукав під деревом”: два пакетики з наркотиками виявили у черкасця

Правоохоронці на вулиці Смілянській в Черкасах помітили чоловіка, який щось шукав під деревом.

Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції в Черкаській області.

Під час спілкування з громадянином, останній помітно нервував. Провівши поверхневу перевірку, поліцейські виявили два пакетики із наркотичними речовинами.

На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу, знайдені речовини були вилучені та направлені на експертизу.

Нагадаємо, на Черкащині поліцейські викрили наркогрупу з доходом 200 тисяч гривень на місяць. За даними слідства, фігуранти займалися незаконним збутом амфетаміну. Серед них — 49-річний організатор і двоє спільників віком 34 та 40 років. 

Читайте також: Було лише 26 років: унаслідок ДТП, загинув поліцейський з Черкас

Реклама