У ніч на 17 травня силами та засобами ППО знешкоджено ще 7 російських БпЛА в небі Черкащини.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За його словами, минулося без наслідків для інфраструктури.
Нагадаємо, минулої ночі силами та засобами ППО знешкоджено 15 російських “шахедів” в небі Черкаської області.
Як ми писали раніше, у межах Черкаської області 13 травня знешкодили 18 ворожих цілей. Троє травмованих жителів госпіталізовані – їм надають потрібну допомогу.