Черговий циклон знову підсипав нам снігу та викликав температурну “гойдалку”. Так, уночі було до 0-1º морозу, а на ранок сьогодні знову -6º.
Як зазначають в обласному Гідрометцентрі, циклон відходить на схід, опади поступово припинятимуться. Холодний північно-західний вітер та висока вологість повітря додаватиме відчуття холоду.
Перший робочий день обіцяє бути морозним та без опадів. Виходячи на вулицю, тепліше одягайтеся та дивиться під ноги – там слизько!