Поширити

Синоптики розповіли, чи чекати черкащанам снігу на початку тижня

Синоптики розповіли, чи чекати черкащанам снігу на початку тижня

Черговий циклон знову підсипав нам снігу та викликав температурну “гойдалку”. Так, уночі було до 0-1º морозу, а на ранок сьогодні знову -6º.

Як зазначають в обласному Гідрометцентрі, циклон відходить на схід, опади поступово припинятимуться. Холодний північно-західний вітер та висока вологість повітря додаватиме відчуття холоду.

Перший робочий день обіцяє бути морозним та без опадів. Виходячи на вулицю, тепліше одягайтеся та дивиться під ноги – там слизько!

Реклама