Поширити

Скоро у Черкасах відкриють “Міст кохання” (ВІДЕО)

Скоро у Черкасах відкриють “Міст кохання” (ВІДЕО)

У Черкасах незабаром мають відкрити «Міст кохання» у парку Сосновий бір. 

Відповідну інформацію про це під час прямого етеру на фейсбук-сторінці повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Зокрема, комунальне підприємство “Дирекція парків” уже отримало вказівку обстежити та відремонтувати “Міст кохання”.

“Розумію, що там інколи відбувалися самогубства, але це не причина закривати. Думаю, що скоро ця локація буде відкрита», — наголосив Анатолій Васильович.

Нині на цій локації вже тривають роботи. Там прибирають, замінюють дошки.

За словами міського голови, коли буде суха погода, то міст пофарбують та приведуть у належний стан.

Читайте також: Ліквідація наслідків ворожих атак продовжується у двох районах Черкащини (ФОТО)

Реклама