Поширити

Смілі передали 11 генераторних установок

Смілі передали 11 генераторних установок

Сміла отримала 11 генераторних установок для об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомив очільник міста Сергій Ананко.

Допомога надійшла завдяки підтримці Благодійного фонду з Німеччини “Blau-Gelbes-Kreuz e.V”.

“Це важливе підсилення для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану та можливих надзвичайних ситуацій, — повідомив міський голова Сміли.

Раніше наше видання інформувало, що цьогоріч у межах підготовки до зими додатково для Черкащини закуплять шість блочно-модульних котелень.

Читайте також: Топонімічна комісія підтримала нові перейменування у Черкасах

Реклама