Сміла отримала 11 генераторних установок для об’єктів критичної інфраструктури.
Про це повідомив очільник міста Сергій Ананко.
Допомога надійшла завдяки підтримці Благодійного фонду з Німеччини “Blau-Gelbes-Kreuz e.V”.
“Це важливе підсилення для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану та можливих надзвичайних ситуацій, — повідомив міський голова Сміли.
Раніше наше видання інформувало, що цьогоріч у межах підготовки до зими додатково для Черкащини закуплять шість блочно-модульних котелень.
Читайте також: Топонімічна комісія підтримала нові перейменування у Черкасах