Поширити

Смілянин кухонним ножем убив свого друга

Смілянин кухонним ножем убив свого друга

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя міста Сміла за фактом умисного вбивства.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що 42-річний чоловік, вживаючи алкогольні напої зі своїм другом, під час сварки завдав декілька ударів кухонним ножем в грудну клітку потерпілому, від яких останній помер на місці.

Працівниками поліції зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України. На цей час Смілянським міськрайонним судом за клопотанням сторони обвинувачення йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років.

На Черкащині засуджено до семи років позбавлення волі 26-річного чоловіка, який до смерті побив стільцем знайомого.

Реклама