Окремі класи навчальних закладів Канівської громади переведено на дистанційну форму навчання через спалах коронавірусу.
Про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.
Такі заходи було вжито з огляду на динамічне зростання кількості хворих на ГРВІ, включаючи covid-19.
Зокрема, цього тижня на дистанційне навчання переходять учні Хмільнянського ліцею та один клас Канівської ЗОШ №4. Кількість випадків захворювань поступово збільшується.
Також відомо, що наразі вже до Канівської багатопрофільної лікарні госпіталізовано 14 із симптомами коронавірусу. Серед них — десятеро дітей, одному з малюків лише місяць. Ще один пацієнт віком 84 роки — тяжкий.
Також читайте: Під час дорожньо-транспортної пригоди вчора Золотоноші постраждала 69-річна жінка (ФОТО)