Поширити

Суд зобов’язав орган місцевого самоврядування навести лад із черкаським заказником

Суд зобов’язав орган місцевого самоврядування навести лад із черкаським заказником

Унаслідок невиконання вимог чинного законодавства про природно-заповідний фонд тривалий час залишаються належним чином неоформленими Будищенською сільською радою Черкаського району межі ландшафтного заказника місцевого значення «Рогозинські острови», площею майже 700 га.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

До суду скеровано позовну заяву до сільської ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії, а саме забезпечити проведення робіт з винесення меж в натурі ландшафтного заказника місцевого значення «Рогозинські острови», розташованого на Кременчуцькому водосховищі.

Судом позов задоволено повністю, однак сільська рада, не погодившись із прийнятим рішенням суду, оскаржила його до суду апеляційної інстанції.

Постановою апеляційного адміністративного суду підтверджено доводи прокурора та рішення суду першої інстанції залишено в силі.

Отже, органу місцевого самоврядування доведеться забезпечити проведення робіт з винесення меж в натурі вказаного заказника.

Читайте також: На Черкащині взято під варту переселенця, який вбив свого знайомого

Реклама