Свято-Михайлівський собор у Черкасах 17 жовтня перейшов до Православної церкви України.
Про це у фейсбуці повідомив військовий капелан Володимир Педько.
За його словами, відтепер храм став гарнізонним. На його території створять осередок національного-патріотичного виховання, недільну школу та підготовку капеланів. Містян запрошують туди на молитву українською мовою.
“Усіх парафіян, які були і залишаються в Українській православній церкві (московського патріархату) — запрошуємо до молитви в гарнізонному храмі українською мовою”, — зазначив він.