Поширити

Тепло й тумани: яку погоду прогнозують черкаські синоптики на цю добу?

Тепло й тумани: яку погоду прогнозують черкаські синоптики на цю добу?

Другу добу Центральна Україна й Черкащина перебуває у теплій повітряній масі Атлантичного походження.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

Середньодобова температура підвищилась до 1-2º тепла, що на 6º перевищує кліматичну норму, утримуються тумани. Цілодобова відлига сприяла зменшенню висоти снігового покриву по області в 2-3 рази, а на південному сході він практично зійшов.

На неочищених від снігу дорогах та тротуарах утворилася льодово-водяна суміш. На річках та водосховищі вода на льоду, збільшилась кількість ополонок.

У суботу погода суттєво не зміниться, в неділю, як прогнозують синоптики, — ускладниться виходом південного циклону.

У цю добу, 14 лютого, в теплому секторі Атлантичного циклону переважатиме хмарна та не по сезону тепла погода з температурою впродовж доби 0-2º тепла. Тумани зміняться невеликими опадами, які й принесуть малоактивний атмосферний фронт із заходу.

Також читайте: На Дніпропетровщині загинув захисник із Черкас, його провели в останню путь

Реклама