Слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо фігурантів, які вбили неповнолітнього з особливою жорстокістю.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.
Як ми повідомляли в квітні цього року, в одному з сіл Черкаського району правоохоронці в полі виявили тіло 17-річного неповнолітнього, яке засипали землею. Зловмисники намагалися приховати сліди скоєного та поліцейські викрили їх у жорстокому злочині.
Наразі доказову базу провини двох підозрюваних, 18 та 20 років, зібрано в повному обсязі. Обвинувальний акт скеровано до суду.
За умисне вбивство фігурантам загрожує до 15 років або довічне позбавлення волі.
Також читайте: На Хімселищі в Черкасах двоє юнаків побили чоловіка, він помер у лікарні