Поширити

Третього, найнебезпечнішого втікача зі Смілянського ІТТ, затримали

Третього, найнебезпечнішого втікача зі Смілянського ІТТ, затримали

Його затримали вчора в Городищенському районі, де він переховувався. За фактом втечі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 393 Кримінального кодексу України, – повідомляє СК ГУНП в Черкаській області.

Після майже тритижневих цілодобових пошуків правоохоронці затримали третього втікача з ізолятора тимчасового тримання Смілянського відділу поліції. Зловмисник весь цей час переховувався на території Черкаської області і був затриманий в Городищенському районі. Його доставлено до Смілянського відділу поліції, де з ним працюють слідчі.

Як уже повідомлялось раніше, 19 квітня троє підсудних, пошкодивши грати камери скоїли втечу зі Смілянського ІТТ. Першого втікача правоохоронці затримали наступного ж дня, другого – через декілька днів.

 

Реклама