Поширити

Три пари канівчан взяли шлюб у День міста

Три пари канівчан взяли шлюб у День міста

Цієї суботи, 14 вересня, Канів відзначив свою 946 річницю від заснування міста.

Про це повідомили в пресслужбі Канівської міської ради.

У стінах Канівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану цього дня три пари канівців узаконили свої відносини.

«Бажаємо всім жити в мирі та злагоді! Дякуємо ЗСУ, що дають можливість працювати», – зазначили працівники Канівського ДРАЦСу.

Реклама