Поширити

Троє людей постраждали внаслідок пожеж на Черкащині вчора

Троє людей постраждали внаслідок пожеж на Черкащині вчора

Під час пожеж, що сталися на Черкащині 27 січня, постраждали троє людей.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Головного управління ДСНС України в Черкаській області.

Зокрема, 27 січня у селі Гельмязів Золотоніського району сталася пожежа в житловому будинку. Під час займання постраждала господарка 1937 року народження — жінка отримала опіки ніг та зазнала отруєння чадним газом. Її госпіталізували до лікувального закладу. Причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Того ж дня, в місті Умань через необережність під час куріння виникла зайнялося у кімнаті житлового будинку. Рятувальники врятували 76-річну жінку та 46-річного чоловіка, які отримали опіки верхніх дихальних шляхів і зазнали отруєння продуктами горіння. Обох постраждалих госпіталізовано до лікарні. Пожежу ліквідували рятувальники.

Що загалом відомо про пожежі на Черкащині?

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що з початку 2026 року на території Черкаської області сталися 164 пожежі, внаслідок яких загинули семеро людей, отримали травми девʼятеро, врятовано — дві особи. Якщо порівняти ці цифри з аналогічним періодом минулого року, то можна спостерігати значний ріст пожеж. 

Реклама