Під час пожеж, що сталися на Черкащині 27 січня, постраждали троє людей.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Головного управління ДСНС України в Черкаській області.
Зокрема, 27 січня у селі Гельмязів Золотоніського району сталася пожежа в житловому будинку. Під час займання постраждала господарка 1937 року народження — жінка отримала опіки ніг та зазнала отруєння чадним газом. Її госпіталізували до лікувального закладу. Причина пожежі — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
Того ж дня, в місті Умань через необережність під час куріння виникла зайнялося у кімнаті житлового будинку. Рятувальники врятували 76-річну жінку та 46-річного чоловіка, які отримали опіки верхніх дихальних шляхів і зазнали отруєння продуктами горіння. Обох постраждалих госпіталізовано до лікарні. Пожежу ліквідували рятувальники.
Що загалом відомо про пожежі на Черкащині?
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що з початку 2026 року на території Черкаської області сталися 164 пожежі, внаслідок яких загинули семеро людей, отримали травми девʼятеро, врятовано — дві особи. Якщо порівняти ці цифри з аналогічним періодом минулого року, то можна спостерігати значний ріст пожеж.