Поширити

Три автомобілі передали захисникам від черкасців

Три автомобілі передали захисникам від черкасців

Сьогодні Черкаси передали чергові автомобілі для захисників.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“Це підсилення — не просто техніка. Це підтримка, яка рятує життя й допомагає виконувати бойові завдання на передовій. Дякую кожному військовому за незламність, силу і віру. Дякую Збройним Силам України за кожен новий український ранок”, — написав міський голова.

Нагадаємо, захисники отримали від черкащан близько 300 FPV-дронів (звичайних та на оптоволокні), наземні станції для дронів, планшети та інше необхідне обладнання. Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже інформували, що навесні черкащани мали запит від Третьої окремої штурмової бригади Збройних Сил України. Йшлося про сотню fpv-дронів. 

Агенція регіонального розвитку спільно з соціально відповідальним бізнесом оперативно закрили це питання. 

Реклама