Учора в Черкасах на вулиці Момота на кільці автівка в’їхала в електроопору. Травмувався водій, якого затисло всередині. Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.
Виклик у диспетчерську надійшов о 23:25.
Медики надали допомогу 28-річному чоловіку та доправили його до Черкаської обласної лікарні. Попередньо в нього діагностували закриту черепно-мозкову травму та забій головного мозку.