Поширити

У Черкасах боксували спортсмени з різних міст України

лукич

На День міста на території спортивно-оздоровчого комплексу «Живчик» у Черкасах провели змагання з боксу. Ринг облаштували на території футбольного поля. Організаторами заходу стали депутат міськради Сергій Тищенко спільно із заступником міського голови Юрієм Гончаровим під патронатом секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького. Всього боксували 9 пар спортсменів із Кіровограда, Чернігова, Черкас та Черкаської області.

11031040_699248326847196_1840269537905470003_o

«Вперше в Черкасах відбулися бої на рингу під небом. Ця подія викликала зацікавленість у тисячі черкащан. Вони з великим інтересом спостерігали за боями. Радий, що у нас підбирається команда, яка готова вкладатися в спортивні події в місті та розвивати цей напрямок», – прокоментував Олександр Радуцький.

Реклама