Курси підвищення цифрової грамотності для людей поважного віку в Черкасах організовує КП “Інститут розвитку міста та цифрової трансформації.
Інформацію про це журналістам видання “ВиЧЕрпно” повідомили в пресслужбі комунального підприємства.
Підвищення цифрової грамотності громадян є одним із пріоритетних завдань Міністерства цифрової трансформації України.
Програма складається з десяти занять. Під час них учасники навчаться впевнено користуватися смартфоном, спілкуватися через месенджери й соцмережі, шукати перевірену інформацію в інтернеті, користуватися державними е-послугами («Дія»), банківськими додатками та онлайн-сервісами.
Окрему увагу приділено кібербезпеці, онлайн-дозвіллю, здоров’ю та можливостям для саморозвитку.
Курси є безоплатними й допоможуть стати більш самостійними у цифровому середовищі, підтримувати зв’язок із близькими та безпечно користуватися сучасними технологіями у повсякденному житті.
Місце проведення:
- місто Черкаси, Південно-Західний район, приміщення бібліотеки, вулиця Сумгаїтська 24/1.
Приблизні дати:
- жовтень — грудень, щоп’ятниці о 15:00.
Реєстрація ТУТ.
Ближче до початку занять учасників буде повідомлено додатково.
“Ці курси важливі, адже вони відкривають людям поважного віку нові можливості для спілкування, доступу до інформації та користування сучасними державними й фінансовими сервісами. Цифрова грамотність допомагає залишатися активними, незалежними й захищеними в онлайн-середовищі. Це не лише про технології, а й про якість життя, безпеку та впевненість у сучасному світі”, — зазначила очільниця КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» ЧМР Катерина Холупняк.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже інформували, що Катерина Холупняк до виконання цих обов’язків приступила 26 серпня 2025 року.