Учора, близько 11-ї години, на лінію “102” звернувся заявник та повідомив, що з його вантажівки “MAN” здійснили крадіжку.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Прибувши на місце, події охоронці порядку встановили, що в автомобіль потрапили шляхом пошкодження дверного замку та ручки на водійських дверях.
Обстеживши прилеглу територію, патрульні виявили камери відеоспостереження, а оскільки ця подія має ознаки кримінального правопорушення, інспектори викликали слідчо-оперативну групу. Надалі слідчі встановлюватимуть всі обставини цієї справи.
Читайте також: Двох канівчан посмертно нагородили орденами “За мужність”