Поширити

У Черкасах із каналізації витягли килим

У Черкасах із каналізації витягли килим

Нещодавно з каналізації в Черкасах комунальники витягли килим.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі комунального підприємства “Черкасиводоканал”.

Як зазначають фахівці, килим став причиною зупинки системи та важкої роботи комунальних працівників.

“Люди, каналізація — це артерії міста, а не сміттєзвалище. Не змушуйте нас ставати археологами ваших дивних звичок”, — йдеться в повідомленні.

Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що найчастіше комунальники знаходять куби вологих серветок в каналізації поблизу садочків і шкіл у Черкасах. Працівники КП “Черкасиводоканал” звертаються до вихователів і вчителів, аби вони розповіли учням про небезпеку викидання таких засобів гігієни в каналізацію.

Реклама