Нещодавно з каналізації в Черкасах комунальники витягли килим.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі комунального підприємства “Черкасиводоканал”.
Як зазначають фахівці, килим став причиною зупинки системи та важкої роботи комунальних працівників.
“Люди, каналізація — це артерії міста, а не сміттєзвалище. Не змушуйте нас ставати археологами ваших дивних звичок”, — йдеться в повідомленні.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що найчастіше комунальники знаходять куби вологих серветок в каналізації поблизу садочків і шкіл у Черкасах. Працівники КП “Черкасиводоканал” звертаються до вихователів і вчителів, аби вони розповіли учням про небезпеку викидання таких засобів гігієни в каналізацію.