Скейтпарк, що на вулиці Сумгаїтській в Черкасах, наразі перебуває в неналежному стані.
Інформацію про це розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
За його словами, цей скейтпарк прослужив не один рік, оскільки був виготовлений з водостійкої фанери.
Наразі було залучено підрядну організацію, яка монтувала цей майданчик, аби вона визначила, як можна відремонтувати його.
Також міський голова зазначає, що наразі майданчик перебуває не лише в неестетичному стані, а й наражає на небезпеку дітей, які там катаються.
“Думаю, найближчим часом ми будемо приймати рішення стосовно цієї ділянки”, — зазначив Анатолій Васильович.
Варто загалом нагадати, що цей скейт-майданчик було відкрито 28 червня 2021 року. Побудували його за кошти громадського бюджету. Загальна сума реалізації тоді становила 1,4 мільйона гривень.