У Черкасах відновили програму фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на придбання обладнання з енергозбереження та енергозабезпечення.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
Відповідне рішення ухвалили під час сесії Черкаської міської ради.
Відтепер місто компенсує 50% вартості придбаного обладнання: генераторів чи інверторів.
До теми: Чай, кава, генератор: як черкаські заклади працюють в умовах відключень світла?
Максимальний розмір відшкодування бізнесу:
- до 200 тисяч гривень — для генераторів та інверторно-акумуляторних систем безперебійного живлення;
- до 100 тисяч гривень — для зарядних станцій.
Читайте також інші новини з сесії:
- Депутати міськради розглянули петиції, аби не вимикали світло в навчальних закладах Черкас
- У черкаській поліклініці «Астра» з’явиться резервне живлення
- Інсулінові помпи замість уколів: депутати відреагували на петицію «Солодкі дітки Черкас»
- Міськрада Черкас ініціювала співпрацю з Будищанською громадою