23 травня близько одинадцятої години дня у тролейбусі №14 (вул. Онопрієнка – Аеропорт) в районі вулиці Руставі сталася пожежа. Відео у Facebook поширила очевидиця Інна Канівська.
У коментарі сайту vikka.ua жінка розповіла, що чорний дим з’явився у кабіні водія після різкого тормозу.
“Пасажирам сказали залишити транспорт, кондуктор і водій навіть винесли свої речі”, – каже черкащанка.
Потім водій взяв вогнегасник із тролейбуса №12, який стояв на кінцевій зупинці, і почав гасити загорання. Інший кермувальник, тим часом, вибив передні двері в задимленому тролейбусі, щоб звідти виходив дим.