Поширити

У Черкасах патрульні допомогли загасити авто (ВІДЕО)

У Черкасах патрульні допомогли загасити авто (ВІДЕО)

Черкаські патрульні допомогли загасити займання автомобіля.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Днями, рухаючись вулицею Смаглія, патрульні помітили автомобіль, з під капота якого йшов дим. Не гаючи жодної хвилини, вони зупинилися, взяли вогнегасник і кинулися на допомогу.

Коли вогнегасники почали закінчуватися, поліцейський швидко зорієнтувався та попросив їх у проїжджих водіїв.

До приїзду рятувальників патрульні стримували займання, не даючи вогню поширитися далі, адже капот був заклинений і відкрити його не вдавалося. 

Читайте також: “Розвиток молоді — це ключ до нашого щасливого майбутнього”, — у Черкасах уперше пройшов Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування (ВІДЕО)

Реклама