Черкаські патрульні допомогли загасити займання автомобіля.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Днями, рухаючись вулицею Смаглія, патрульні помітили автомобіль, з під капота якого йшов дим. Не гаючи жодної хвилини, вони зупинилися, взяли вогнегасник і кинулися на допомогу.
Коли вогнегасники почали закінчуватися, поліцейський швидко зорієнтувався та попросив їх у проїжджих водіїв.
До приїзду рятувальників патрульні стримували займання, не даючи вогню поширитися далі, адже капот був заклинений і відкрити його не вдавалося.