Поширити

У Черкасах пограбували модульне укриття

У Черкасах пограбували модульне укриття

Невідомі пограбували одне з модульних укриттів, вирвавши з щитка акумулятор та контролер.

Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.

Зазначають, що кілька днів тому комунальники встановили спеціальні антивандальні обмежувачі доступу. Втім, зловмисників це не зупинило.

“Дирекція парків” звернулась до поліції, однак хотіли б нагадати, що укриття встановлені для безпеки громадян, і вандали нехтують таким чином і своєю безпекою, і безпекою оточуючих”, – пишуть в пресслужбі.

Читайте також: Намагався пограбувати магазин: “на гарячому” спіймали жителя Черкас

Реклама