Днями в одному із дворів, на вулиці Гоголя, біля під’їзду будинку сталося загоряння припаркованого автомобіля. Полум’я охопило передню частину автівки та поширювалось дуже швидко.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
За лічені хвилини патрульні прибули на місце виклику. Інспектори відразу прийняли рішення гасити пожежу та не роздумуючи кинулися до автівки з вогнегасником. Правоохоронці зробили усе можливе аби власними зусиллями загасити вогонь. Загоряння майже повністю вдалося ліквідувати до прибуття рятувальників.
Згодом їм на допомогу прибули пожежники, а правоохоронці здійснювали охорону місця події до моменту повного гасіння пожежі. На щастя, ніхто з громадян не постраждав.
На місце події прибув пожежний інспектор та слідчо-оперативна група для встановлення обставин цієї події.
Читайте також: “Нацгвардійцю” з Черкащини просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)