Поширити

У Черкасах правоохоронці знайшли боєприпаси в смітнику (ФОТО)

У Черкасах правоохоронці знайшли боєприпаси в смітнику (ФОТО)

Опрацьовуючи виклик, екіпаж патрульних виявив боєприпаси в місті Черкаси.

Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Днями, близько 18 години, на проспекті Перемоги патрульні опрацьовували виклик. У цей час один із правоохоронців звернув увагу, що біля лавки, у відрі для сміття, знаходиться підозрілий предмет. Провівши візуальний огляд, інспектори виявили військовий підсумок, в якому знаходилися два предмети, що схожі на боєприпаси.

Патрульні забезпечили охорону місця події, викликали на місце слідчо-оперативну групу та вибухотехніків.

Читайте також: Синоптики пояснили, чому на Черкащині пішов жовтий дощ (ФОТО)

Реклама