Експрацівниця банку на Черкащині ошукала бабусю загиблого воїна на мільйон гривень
У найближчі пів години на Черкащині очікуються грози
Хотів вісім тисяч доларів за “інвалідність”: у Черкасах затримали організатора схеми для ухилянтів
У Черкаській області понад чотири тисячі осіб захворіли на ГРВІ цього тижня. Де показники найвищі?
У власність Черкас повернули квартиру, вартістю понад два мільйони гривень
Полеглого захисника із Багачевської громади провели в останню путь
У чотирьох пробах води на Черкащині є відхилення від норми
Прокуратура через суд вимагає оформити гідроспоруду на Черкащині
Заступник директора КП “Дирекція парків” пішов із посади: яка причина?
У ДТП на Донеччині загинув сержант із Черкащини. З ним попрощаються завтра
У Черкасах розпочинають ремонт доріг на трьох вулицях
За низкою адрес у Черкасах не буде води
На Черкащині державі повернули 2,4 га земель із пам’яткою трипільської культури
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Черкасах пропонують зробити музей цукроваріння, аби зберегти історичну будівлю
У Черкасах пропонують зробити музей цукроваріння, аби зберегти історичну будівлю
На сайті Черкаської міської ради опублікували петицію з пропозицією надати Будівлі цукрового заводу статус пам’ятки архітектури та створити музей.
Автор петиції Євген Малоног у тексті звернення пропонує зробити з будівлі музей, аби він став візитівкою міста для туристів.
Довідково: Черкаський цукрово-рафінадний завод — промислове підприємство, збудоване 1854 року на околицях міста Черкаси. Завод був найбільшим підприємством у місті як за кількістю робітників, так і за коефіцієнтом випуску продукції, та одним із 4 подібних у всьому СРСР. Працювало підприємство на чехословацькому обладнанні. Завод був закритий 1998 року через нерентабельність.
В серпні 1941 року, під час Другої світової війни, на вулиці Рафінадній був організований збірний пункт 38-ї армії. Свою повоєнну продукцію завод випустив у вересні 1951 року. Протягом 1970-1980-их років вулиця Рафінадна була відбудована і реконструйована. До святкування 700-ї річниці Черкас відбулась реконструкція Палацу культури, побудовано Палац спорту з трьома спорткомплексами та стадіон на 5 тисяч місць, критий плавальний басейн. 1971 року вулицю Рафінадну перейменували на вулицю Добровольського, названу на честь загиблого радянського космонавта. Завод продовжував працювати до 1998 року, після чого його закрили через нерентабельність.
Читайте також: Черкащина — в трійці областей України з найвищим ризиком підтоплення