Поширити

У Черкасах просять збільшити кількість велопатрулів

У Черкасах просять збільшити кількість велопатрулів

Депутат ЧМР Сергій Рубан під час сесії закликав збільшити кількість велопатрулів на вулицях міста.

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.

Він зазначив, що в Черкасах зросла кількості велосипедистів та людей на самокатах.

«Прошу посилити велопатрулювання, адже неможливо проходити з дітьми, бо вони рухаються на величезній швидкості. Це створює небезпеку на вулицях», — закликав депутат.

Нагадаємо, що зараз триває засідання сесії Черкаської міської ради з розгляду галузевих та земельних питань. Пряму трансляцію засідання, яку веде наше видання, можна переглянути нижче:

Реклама