На війні із російськими окупантами загинув черкасець Валерій Ситник. Військовому було 48 років.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Валерій Ситник народився у Чигирині, згодом у зв’язку зі службою батька сім’я переїхала до Естонії, де Валерій закінчив школу. Після завершення навчання повернувся до Черкас, здобув освіту в училищі №10. Працював на “Азоті”, а також на інших підприємствах Черкас.
На захист України Валерій Ситник став із самого початку повномасштабного вторгнення рашистів. Був командиром відділення в одній з військових частин.
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Валерій Миколайович отримав тяжкі поранення, не сумісні з життям.

Учора в Черкасах в останню путь провели солдата Сергія Дем’яненка.