Поширити

У Черкасах розпочали прибирати парки та сквери

У Черкасах розпочали прибирати парки та сквери

У Черкасах нещодавно розпочали генеральне весняне прибирання клумб у парках та скверах.

Про це інформують в пресслужбі КП “Дирекція парків”.

Відтак комунальники ретельно прополюють бур’ян, підсипають клумби щепою, щоб зелені зони були естетичними й доглянутими.

Уже причепурили Сосновий бір і сквер біля обласної ради, нині працюють в Долині троянд, де підстригають траву на газонах.

Згодом комунальники приберуть на всіх підпорядкованих підприємству територіях.

Читайте також: Черкащани взяли участь в Чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств

Реклама