Із 1 жовтня в Черкасах стартує підготовка житлових будинків до опалювального сезону.
Про це повідомили у пресслужбі КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”.
Комунальники розпочнуть заповнення внутрішньобудинкових систем опалення.
Представників ОСББ та управляючої компанії “Нова якість” закликають долучитися до процесу, забезпечити доступ до обладнання та завчасно попередити мешканців про проведення робіт.
Графік заповнення систем із зазначенням дат та адрес за покликанням тут.
Як ми писали раніше, на Черкащині 16 064 споживачів не заплатили за комунальні послуги. Загалом в Україні на 13% побільшало боргів за комуналку порівняно з минулим роком. Загалом в Україні від початку повномасштабної війни кількість боргів зросла у 1,5 раза, а порівняно з січнем 2021 року — більш ніж удвічі: тоді було 344 565 проваджень за борги.