Учора, 3 лютого, на вулиці Смілянській сталася аварія за участі трьох автомобілів “Skoda”.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Інспектори опитали водіїв та встановили, що водій авто “Skoda” червоного кольору не дотримався безпечної швидкості та безпечної дистанції та скоїв зіткнення з авто “Skoda2 сірого кольору, що зупинився попереду. Через це сіра автівка здійснила рух вперед та зіткнулася з ще одним автомобілем “Skoda”.
На водія “Skoda” червоного кольору патрульні склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР що призвело до ДТП) КУпАП.