У Черкасах члени топонімічної комісії підтримали рішення про створення єдиного місця вшанування пам’яті загиблих Героїв. Про це інформують в пресслужбі ЧМР.
Там будуть викарбувані імена всіх полеглих у російсько-українській війні жителів Черкас.
Також на засіданні підтримали пропозицію розміщення уніфікованих меморіальних комплексів героям-захисникам на територіях закладів загальної середньої освіти міста. При цьому голова комісії Сергій Тищенко рекомендував допрацювати концепцію цих стел і врахувати думки родин загиблих героїв.