Сьогодні, 18 вересня, у Черкасах триватимуть тактико-спеціальні навчання для органів управління та сил цивільного захисту області.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Ми відпрацьовуємо всі алгоритми реагування при надзвичайних ситуаціях і взаємодії, щоб ставати ще дієвішими задля вашої безпеки”, – прокоментував начальник ОВА.
Він закликав жителів Черкас не панікувати.
Читайте також: 16 ворожих “шахедів” знищили над Черкащиною