Поширити

У Черкасах триватимуть навчання для спецслужб

У Черкасах триватимуть навчання для спецслужб

Сьогодні, 18 вересня, у Черкасах триватимуть тактико-спеціальні навчання для органів управління та сил цивільного захисту області.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

“Ми відпрацьовуємо всі алгоритми реагування при надзвичайних ситуаціях і взаємодії, щоб ставати ще дієвішими задля вашої безпеки”, – прокоментував начальник ОВА.

Він закликав жителів Черкас не панікувати.

Читайте також: 16 ворожих “шахедів” знищили над Черкащиною

Реклама