У Черкасах відбулися пам’ятні заходи з нагоди 38-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Пам’ятні заходи розпочалися з молебню за загиблими під час катастрофи, який провели священники.
Присутні наголошували, що Чорнобильська катастрофа — це трагедія, яку не можна забувати. Її уроки й досі актуальні, адже ядерна енергетика несе в собі значні ризики.


Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.


Раніше ми писали, що на обліку в Черкасах перебувають понад півтори тисячі постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи