Поширити

У Черкасах водій, який втрапив у ДТП, пішов з місця пригоди

У Черкасах водій, який втрапив у ДТП, пішов з місця пригоди

Учора близько12-ї години на вулиці 30-річчя Перемоги сталася автопригода між автомобілями Nissan і Landmark. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Черкаської області.

Після зіткнення кермувальник першого авто залишив транспортний засіб і пішов із місця пригоди. На час прибуття патруля та складання адміністративних матеріалів водій так і не з`явився.

Інспектори прийняли рішення про евакуацію Nissan. Згодом до поліцейських підійшов громадянин і представився водієм, хоча свідки та інший учасник автопригоди це заперечили, бо не впізнали того, хто попередньо був за кермом Nissan.

Зараз автомобіль знаходиться на штрафмайданчику.

imgonline-com-ua-Resize-DwFh2T5ijc6z60U

Реклама