Учора близько12-ї години на вулиці 30-річчя Перемоги сталася автопригода між автомобілями Nissan і Landmark. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Черкаської області.
Після зіткнення кермувальник першого авто залишив транспортний засіб і пішов із місця пригоди. На час прибуття патруля та складання адміністративних матеріалів водій так і не з`явився.
Інспектори прийняли рішення про евакуацію Nissan. Згодом до поліцейських підійшов громадянин і представився водієм, хоча свідки та інший учасник автопригоди це заперечили, бо не впізнали того, хто попередньо був за кермом Nissan.
Зараз автомобіль знаходиться на штрафмайданчику.
