Поширити

75-річну жінку госпіталізували: у Черкасах водій збив на переході людину (ФОТО)

75-річну жінку госпіталізували: у Черкасах водій збив на переході людину (ФОТО)

4 січня, на вулиці Чигиринській, що в Черкасах, 33-річний водій автомобіля “Ford Transit” скоїв наїзд на жінку, яка переходила дорогу регульованим пішохідним переходом. 

Про це інформують в пресслужбі Поліції Черкащини.

75-річну постраждалу госпіталізували до лікарні, а водія мікроавтобуса затримали.

Наразі чоловікові повідомили про підозру та обрали запобіжний захід — домашній арешт. Слідство триває.

Читайте також: До п’яти років позбавлення волі: уманчанин ухилився від призову

Реклама