Сьогодні в Черкасах біля меморіального знаку на центральній алеї в Соборному парку пройшли пам’ятні заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
Про це інформують в пресслужбі Черкаської міської ради.
Саме в цей день 1986 року завершили будівництво захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.
Відтак сьогодні в Черкасах вшанували людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію XX століття.
Читайте також: Водія, який збив 14-річну дівчину на Звенигородщині, взяли під варту