Поширити

У Черкасах вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

У Черкасах вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодні в Черкасах біля меморіального знаку на центральній алеї в Соборному парку пройшли пам’ятні заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської міської ради.

Саме в цей день 1986 року завершили будівництво захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Відтак сьогодні в Черкасах вшанували людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію XX століття.

Читайте також: Водія, який збив 14-річну дівчину на Звенигородщині, взяли під варту

Реклама