Члени виконавчого комітету ЧМР проголосували за організацію сезонної торгівлі квасом та охолоджувальними напоями.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської міської ради.
Вона триватиме з 28 квітня до 14 вересня у визначених локаціях міста. Режим роботи — щоденно з 8:00 до 20:00.

Читайте також: Понад два гектари відкритих територій вигоріли на Черкащині