Депутати міськради ухвалили рішення про перепрофілювання Черкаського фізико-математичного ліцею.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.
За словами профільної заступниці міського голови Анастасії Чубіної, відтепер у навчальному закладі буде посилена частина на наукову роботу та діяльність:
«Це буде перший навчальний заклад такого типу в Черкаській області. Там будуть введені стипендії для кращих учнів, які будуть займатися науковою роботою. Окрім того, посилиться співпраця з навчальними закладами вищої освіти».

Відтак для організації навчального процесу використовуватиметься матеріально-технічна база трьох закладів освіти:
- Фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ);
- Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;
- Черкаського державного технологічного університету.
Читайте інші новини з сесії: