У місті Черкаси тривають відпрацювання по незаконній рекламі, зокрема, на фасадах будівель, парканах та білбордах.
Про це повідомив начальник управління інспектування у Черкаської міської ради Андрій Максюта.
За його словами, Управлінням інспектування тільки в лютому вже зафіксовано десятки порушень.
“Всім субʼєктам направляються приписи. На того, хто не усуває порушення — чекає демонтаж. Вже подано і ще готуються матеріали на розгляд виконкому щодо прийняття рішень про демонтажі. Робота триває системно і всюди. Впевнений, що за підтримки, яку маємо, — очистимо місто Черкаси від рекламного сміття”, – зазначив Андрій Максюта.
Також додав, що вже розпочали повертати в бюджет міста кошти витрачені на примусові демонтажі, що відбувалися в 2024 році.
Читайте також: Одне з комунальних підприємств Черкас закупить 20 пікапів для ЗСУ