Мав ознаки сп’яніння: в Черкасах виявили агресивного водія
Молодшого сержанта з Кам’янки нагородив Сирський
Черкаська СБУ викрила державного зрадника, який передавав локації базування ЗСУ ворогу
У Черкаському районі з річки витягли тіло чоловіка
Зафіксовано наявність цезію-137: у деяких лісах Черкащини не рекомендують збирати гриби і ягоди
На Донецькому напрямку загинув воїн із Канева
Століття орга́ну: як працює унікальний інструмент у Черкасах? (ФОТО, ВІДЕО)
Поблизу одного з пляжів Черкас потонув чоловік
У Черкасах постраждала велосопедистка через наїзд вантажівки
Мріє гойдатися на гойдалці: з онкоцентру виписали 9-річного черкащанина
Завтра низка вулиць Канева залишиться без води
Виїхала на зустрічну смугу: внаслідок ДТП на Черкащині постраждали троє людей
У Багачевому попрощалися із захисником, який загинув навесні минулого року
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Черкасах започаткували мистецьку галерею на честь відомих земляків
У Черкасах започаткували мистецьку галерею на честь відомих земляків
Новий культурний проєкт «Обранці муз родом з Черкащини» стартував у Черкаській обласній філармонії. У межах ініціативи в установі відкрили мистецьку галерею, присвячену діячам, життя та творчість яких пов’язані з Черкащиною.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної ради.
Першим представили пам’ятний знак видатному польському композитору Каролю Мацей Шимановському, який родом із села Тимошівка, що на Черкащині.
Захід відбувся в межах відзначення 70-річчя філармонії.
Серед почесних гостей були керівник консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні пан Павел Овуд та віцеконсул пані Анна Овуд-Бабʼяк.
– Дякую, що памʼятаєте про Карла Шимановського, не даєте забути всім, що Черкащина — це його батьківщина, як і Тараса Шевченка, що народився неподалік, — сказав дипломат і додав, що Черкащина була місцем, де відомий музикант знаходив натхнення й опору, що дала йому можливість створювати неймовірні композиції.
Нагадаємо, 12 листопада у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкрили унікальну виставку «Іканича: маріупольська писанка».
Читайте також: Під колесами викраденої автівки загинув 17-річний черкащанин, винуватець з місця події втік