Відкритий міський конкурс гри на струнно-смичкових інструментах «Кампанелла» відбувся 19-20 квітня на базі Черкаської дитячої музичної школи №1 імені М.В.Лисенка.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Метою конкурсу є виявлення обдарованих дітей та талановитих викладачів, обмін досвідом роботи викладачів мистецьких шкіл міста, популяризація мистецтва гри на скрипці серед жителів міста Черкаси та привернення уваги суспільства до ролі культури й мистецтва у вихованні молодого покоління міста.
Гран-прі вибороли 18 учасників;
- І місце завоювали 11 учасників;
- II місце посіли 8 учасників;
- III місце – 1 учасник.


Читайте також: Черкаські гімназисти серед переможців Всеукраїнської олімпіади