Пізно ввечері 15 січня до патрульної поліції надійшло повідомлення, що під мостом у парку Сосновий бір лежить тіло людини. На місце події негайно виїхав черговий екіпаж.
Жінка після падіння з висоти дивом вижила, але отримала численні тяжкі травми. Її госпіталізували до 3-ї міської лікарні та діагностували множинні переломи кісток.
Особу встановили – це 30-річна черкащанка. На мосту лежали її особисті речі: куртка, сумка з документами та грошима. Що сталося того вечора, потерпіла не пам`ятала і не змогла розповісти про причини падіння. До приїзду медиків патрульні підтримували розмову з жінкою, щоб вона не втратила свідомість. Нині мотиви встановлюють слідчі Черкаського відділу поліції.
За інформацією Патрульної поліції Черкаської області