Учора в Черкасах у маршрутці №7 дверима дівчині розрізало ногу.
Про це дівчина написала в соціальних мережах.
Як пише потерпіла, до неї відразу підійшла пасажирка, аби допомогти, у той час, коли водій зайшов в автобус і почав витирати шваброю кров із підлоги.
Також дівчина пише, що пасажири запитували, чи є у водія аптечка, на що він відповів, що немає.
“Пасажирка, яка мені допомогла, попросила водія винести мене в аптеку, бо кровотеча не зупинялася й все було в крові. На це він сказав, що не буде нікого виносити. Та жінка провела мене до аптеки, в той час, коли водій просто поїхав, не дочекавшися, коли вона повернеться”, — пише дівчина в тредс.
За інформацією Головного управління Національної поліції України в Черкаській області відомо, що звернень з даного приводу до правоохоронців не надходило.
Відомості внесено до Єдиного обліку, наразі триває перевірка викладених фактів.
Також читайте: Необережність під час куріння спровокувала ще одну пожежу на Черкащині