Із жовтня в Черкаській області на грип та ГРВІ захворіли 54 668 осіб. Рівень захворюваності на 14,5 % нижче від епідпорогу, що свідчить про передепідемічний рівень.
Про це під час брифінгу в медіацентрі Черкаської ОВА повідомив головний державний санітарний лікар Черкаської області, генеральний директор Черкаського обласного ЦКПХ Володимир Папач.
Серед загальної кількості пацієнтів 61% – діти.
COVID-19 стає звичною сезонною недугою. Частка хворих: 1,2% з-поміж усіх випадків ГРВІ.
За цей рік в Україні вшестеро зросла захворюваність на кір. На Черкащині зафіксували три випадки.
“Основним ефективним засобом захисту від кору є вакцинація. Щеплення є обов’язковими згідно з Національним календарем щеплень”, — наголошує Володимир Папач.
Нагадаємо, що в Черкаській області триває кампанія ДЗІ проти кашлюку, дифтерії, правця. У її межах провели 40 375 щеплень. Наразі в регіоні продовжують працювати 88 пунктів щеплень.
Також читайте: Сили ППО знищили над Черкащиною чотири ворожі БпЛА