Із 17:00 13 травня до 07:00 14 травня по Черкаській області вводяться графіки обмеження потужності.
Про це повідомили в пресслужбі ПАТ “Черкасиобленерго”.
Непобутових споживачів просять самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня.
Зазначають, що в енергосистемі більшу частину доби зберігається суттєвий дефіцит електроенергії. При зростанні споживання, особливо у вечірні години, НЕК «Укренерго» буде змушене застосувати аварійні відключення для усіх споживачів Україні.