Поширити

У черкаському дитячому садочку пройшов Олімпійський день

Олімпійський день провели в Черкаському дошкільному навчальному закладі № 43 «Морська хвиля». Учасники брали участь в естафетах, бігли дистанцію 20 метрів та виконували різні спортивні вправи. Захід відбувся під егідою відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, інформують на сторінці установи у “Фейсбуці”.

11261980_478363269011124_1610841370284276944_n

1511044_478363129011138_7201470145895787471_n

995062_478363132344471_1628017019013629312_n

11698605_478363185677799_427322131365968788_n

Переможців та учасників Олімпійського дня нагородили значками, сертифікатами та сувенірами від НОК. Також дитячому садочку вручили набір футбольних м’ячів.

11667500_478363565677761_4679268846944796976_n

«Наші вихованці отримали масу позитивних емоцій та задоволення від участі в цікавих спортивних конкурсах, – зазначає завідувач ДНЗ № 43 Світлана Перетятько. – Дякуємо за таку чудову ініціативу та корисні подарунки представникам Національного олімпійського комітету».

Реклама